film

Nie pozwólcie, by emocje wzięły górę. Zwiastun Monsters: Dark Continent

Zaprezentowano drugi zwiastun z nadchodzącej jeszcze w tym roku kontynuacji thrillera Strefa X, której reżyserem był autor tegorocznej Godzilli, Gareth Edwards. Monsters: Dark Continent nie jest jednak nakręcony przez twórcę oryginału, a przez Toma Greena. Edwards z przyjął za to rolę producenta wykonawczego. Zwiastun do zobaczenia poniżej:

 

Siedem lat po wydarzeniach ze Strefy X strefy zakażone zaatakowały cały świat. Ludzkość została strącona z czubka łańcucha pokarmowego, a coraz to mniejsze grupki walczą o przetrwanie. Amerykańscy żołnierze zostają wysłani poza granice kraju by chronić interesy Stanów Zjednoczonych przed Potworami, jednak wojna jest daleka od zwycięstwa.

Noah, żołnierz mający za sobą kilka lat służby zostaje wysłany na misję: Jeden z jego kolegów po fachu ukrył się w zakażonej strefie, a Noah musi go odnaleźć i zabić. Nie będzie to jednak łatwe – jego pojazd transportowy zostaje zniszczony, a cała ekipa zostaje wybita. Żołnierz zostaje tylko w towarzystwie młodego i niedoświadczonego kadeta, brata człowieka, którego ma załatwić.

Dwaj żołnierze muszą wyruszyć na podróż do serca siedliska potwornych istot w towarzystwie młodej, miejscowej kobiety, która ma im wskazać drogę. Zanim jednak dotrą do celu podróży stawią czoła świadomości tego, iż potwory mogą wcale nie być istotami pozaziemskimi.

Gwiazdami produkcji będą Joseph Dempsie (seriale Kumple Gra o Tron), Johnny Harris (Królewna Śnieżka i ŁowcaParnassus), Sofia Boutella (StreetDance 2The Secret Service), Sam Keeley (Dom snówWszystkie odloty Cheyenne’a), Nicholas Pinnock (Captain America: Pierwsze starcieLisiczki), Parker Sawyers (Kick-Ass 2Wróg numer jeden), Uriel Emil Pollack (Ultimatum Bourne’aWywiad z zabójcą) oraz Kyle Soller (Anna KareninaPiąta władza). Reżyserem kontynuacji filmu z 2010 roku jest Tom Green, autor serialu Wyklęci, za pracę nad którym otrzymał nagrodę BATFAMonsters: Dark Continent wejdzie do kin jeszcze w tym miesiącu, 25 września.

podobne treści