grynews

Nie poczujesz różnicy w grze w FIFA 2012 na innej platformie

Pierwszy raz gra z serii FIFA zaoferuje te same atuty posiadaczom trzech najważniejszych platform. FIFA 12 będzie miała ten sam silnik graficzny, opcje i wszystkie inne walory w wersjach na komputery PC oraz konsole PlayStation3 i Xbox 360.

Oto, co Kaz Makita, producent wykonawczy FIFA 12 powiedział o ujednoliceniu jakości rozgrywki w najnowszym tytule mającym być niebawem wydanym przez EA Sports:

Cieszymy się, że wreszcie możemy zaoferować graczom to, na co tyle czekali. Teraz będą mogli w pełni cieszyć się legendarnym gameplayem na jednej z trzech najpopularniejszych platform. Wszystko za co kochacie wersje konsolową, będzie teraz dostępne na komputery osobiste.

Teraz również posiadacze pecetów będą mogli cieszyć się między innymi nową fizyką zderzeń – kolizjami, precyzyjniejszym dryblingiem oraz bardziej rozbudowaną grą obronną. Zachowaniami piłkarzy kontrolowanych przez komputer kieruje inteligencja boiskowa o nazwie Pro Player Intelligence.

W ręce graczy oddany zostanie również EA Sports Football Club będący sercem gry FIFA 12. Serwis ten połączy graczy z prawdziwym światem futbolu, a jego zawartość będzie na bieżąco aktualizowana pod kątem terminarzy i wydarzeń w ligach świata. Fani będą mogli wspierać swój ulubiony klub w Sieci, grając i rywalizując ze znajomymi i milionami użytkowników w innych krajach.

Premiera gry zaplanowana jest na 30 września bieżącego roku. [EA Sports na Facebooku]

podobne treści

 • 1.patryk.4

  No to albo was pctowców zabiją wymaganiami, albo obniżą jakośc wersji konsolowej.

 • Anonim

  spoko…pctowcy sobie tylko kupią lepszą kartę graficzną, a konsolowcy będą musieli wymienić całą konsolę :)

 • psq

  @patryk: Ty chyba z księżyca spadłeś. Najlepsze konsole mają obecnie ułamek mocy obliczeniowej przeciętnego PC. Rozdziałkę 1280×800 interpolowaną do FULL HD i 256-512MB RAM. Tak więc nie chrzań o obniżeniu jakości wersji konsolowej bo to przez cholerne konsole na PC trzeba ściągach HD packi z teksturami, żeby jakoś grafika wyglądała. Przykładów nie trzeba szukać daleko: Dragon Age2 – oficjalny HD Pack na PC, Fallout 3 i NV: nieoficjalny HD pack z teksturami. Bez tego mamy tylko jakość konsolową – czyli lipa i grafika sprzed 5 lat.

 • ffff

  posiadam konsole i zgadzam sie w pelni z psq.