film

Nie możecie mnie tu trzymać wbrew mojej woli. Reklamy Więźnia labiryntu

Więzień labiryntu otrzymał dwa nowe spoty reklamowe. Zapowiadające wrześniową premierę klipy „Drzwi” i „Walka” przedstawiają Thomasa (Dylan O’Brien), który po raz pierwszy dowiaduje się o tajemniczym labiryncie, a także w starciu przeciwko liderowi grupy ocalałych. Do zobaczenia poniżej:

 

Kiedy Thomas budzi się uwięziony w ogromnym labiryncie z grupą innych ludzi, nie posiada żadnych wspomnień świata zewnętrznego poza dziwnymi snami, których „bohaterem” jest tajemnicza organizacja znana pod nazwą W.C.K.D. Jedyną szansą na odkrycie swojej przeszłości i ucieczkę z labiryntu jest połączenie fragmentów układanki, którymi są sny oraz porozrzucane po labiryncie wskazówki.

W filmie występują Dylan O’Brien (Stażyści, serial Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak), Will Poulter (MillerowieOpowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu), Thomas Brodie-Sangster (Ostatnia klątwaJaśniejsza od gwiazd) oraz Aml Ameen (KamerdynerRed Tails). Reżyserem adaptacji powieści Dashnera jest Wes Ball (RuinA Work in Progress), a film trafi do polskich kin 19 września tego roku.

podobne treści