film

Nie jesteś już w więzieniu. Nowe zapowiedzi thrillera Haker

Już w przyszłym tygodniu w kinach zadebiutuje nowy film Michaela Manna, autora wielu znanych filmów o podobnej tematyce, w tym Gorączki czy Informatora. Z okazji zbliżającej się premiery Hakera, studio 20th Century Fox opublikowało trzy nowe reklamy thrillera z udziałem Chrisa Hemswortha. Zapowiedzi do zobaczenia poniżej:

 

Międzynarodowy haker zagraża rynkom finansowym całego świata. Rządowa agencja sięga po skazańca (Hemsworth), obiecując mu w zamian za pomoc ułaskawienie od odsiadywanego właśnie wyroku za spowodowanie elektronicznego chaosu. Połączone siły amerykańsko-chińskich agencji, przy pomocy zwolnionego z więzienia człowieka, wspólnie próbują unieszkodliwić zagrożenie.

Obok Chrisa Hemswortha (ThorAvengers), w nowym filmie Michaela Manna (GorączkaInformator) wystąpią Viola Davis(SłużąceLabirynt), John Ortiz (Poradnik pozytywnego myśleniaAmerican Gangster), William Mapother (Druga ZiemiaMission: Impossible II), Ritchie Coster (Mroczny RycerzPozwól mi wejść), Manny Montana (East L.A., serialGraceland) oraz Jason Butler Harner (The Green, Oszukana). Haker trafi do polskich kin 16 stycznia 2015 roku.

podobne treści