film

Nie jestem ani człowiekiem, ani maszyną. Zapowiedzi Terminator: Genisys

Studio Paramount Pictures opublikowało trzy nowe zapowiedzi mocno wyczekiwanego filmu Terminator: Genisys. Kontynuacja kultowej sagi z udziałem Arnolda Schwarzeneggera trafi do Polski już na początku lipca, a obok byłego gubernatora Kalifornii w produkcji wystąpią w niej Jai CourtneyJason Clarke Emilia Clarke. Zapowiedzi można zobaczyć poniżej:

 

Jest rok 2029. John Connor, przywódca ruchu oporu wciąż walczy przeciwko maszynom. W miejscu najbardziej krwawych walk, Los Angeles, strach o przyszłość ludzkości osiąga apogeum, gdy szpiedzy TECOM informują o nowym spisku SkyNetu. Celem mają być i przyszłość, i przeszłość, co zmieni świat i wojnę na zawsze.

Terminator: Genisys zagrają – obok Arnolda Schwarzeneggera –  Jai Courtney (Szklana pułapka 5, serial Spartakus: Krew i piach), gwiazda Gry o tron Emilia Clarke oraz Jason Clarke (Wrogowie publiczniWielki Gatsby). Reżyserem reboota jest Alan Taylor, odpowiedzialny za Thor: Mroczny Świat. Premiera produkcji zaplanowana została na 25 czerwca tego roku, a w Polsce film zobaczyć będzie można już pierwszego lipca.

podobne treści