film

Nie jest ważne to, jak mocno potrafisz uderzyć. Zapowiedź Creed

Zaplanowana na ten miesiąc premiera doczekała się nowej zapowiedzi. W Creed, rozwinięciu bokserskiej sagi z udziałem Sylvestra Stallone’wystąpi sam odtwórca roli Rocky’ego Balboa, a w rolę jego podopiecznego wcieli się Michael B. Jordan. Reklamę zobaczyć można poniżej:

 

Były mistrz świata wagi ciężkiej, Rocky Balboa przyjmuje pod swoje trenerskie i mentorskie skrzydła Adonisa Johnsona (Jordan), syna jednego ze swoich największych rywali, który próbuje rozpocząć bokserską karierę. Adonis nie znał swojego ojca, mistrza świata wagi ciężkiej, Apollo Creed’a, który zmarł przed jego urodzinami. Nie ma co ukrywać, że boks jest jednak w jego krwi i bohater wyrusza do Filadelfii, gdzie odbyło się legendarne starcie pomiędzy Rocky’m i Creed’em.

Obok Michaela B. Jordana (Fantastyczna Czwórka, serial Prawo ulicy) i Sylvestra Stallone’a (gwiazda serii RockyNiezniszczalni), w produkcji wystąpią także Graham McTavish (HobbitJohn Rambo), Tessa Thompson (Selma,Kiedy dzwoni nieznajomy), Phylicia Rashad (Just Wright, serial Bill Cosby Show), Stephanie Damiano (gościnny występ w serialu Shwabby Run, krótkometrażowy Quiet Picnic), Maria Breyman (Poradnik pozytywnego myśleniaBeijing, New York) oraz Mark Rhino Smith (Operacja ArgoBatman – Początek). Film ponownie łączy ścieżki Jordana i reżysera Ryana Cooglera, z którym aktor współpracował przy uwielbianej produkcji Fruitvale StationŚwiatowa premiera Creed zaplanowana została na 25 listopada, a do Polski produkcja trafi 15 stycznia przyszłego roku.

podobne treści