film

Nie jest ważne, co robisz, tylko kiedy to robisz. Zwiastun thrillera Black Mass

W sieci zadebiutował nowy zwiastun Black Mass, dramatu opartego na prawdziwej historii pewnego szefa zorganizowanej grupy przestępczej. W roli Whitey’ego Bulgera, który przez wiele lat znajdował się zaraz za Osamą bin Ladenem na liście najbardziej poszukiwanych ludzi przez FBI, wystąpi Johnny Depp. Zapowiedź produkcji, która ma zadebiutować we wrześniu zobaczyć można poniżej:

 

Black Mass rozpoczyna się w południowym Bostonie, w latach siedemdziesiątych, gdzie agent FBI, John Connolly (Joel Edgerton) przekonuje irlandzkiego gangstera, Jamesa „Whitey’ego” Bulgera (Depp), by współpracował z organizacją w celu wyeliminowania wspólnego wroga: włoskiej mafii. Dramat opowiada prawdziwą historię niezdrowego sojuszu, który wymyka się spod kontroli, pozwalając Bulgerowi unikać stróżów prawa, zyskać władzę i stać się jednym z najbardziej bezwzględnych i potężnych gangsterów w historii Bostonu.

W gwiazdorskiej obsadzie produkcji, obok Johnny’ego Deppa (Edward Nożycoręki, seria Piraci z Karaibów) i Edgertona (WojownikExodus: Bogowie i królowie) znajdują się Dakota Johnson (Pięćdziesiąt twarzy GreyaThe Social Network), Benedict Cumberbatch (Gra tajemnicW ciemność: Star Trek), Juno Temple (CzarownicaMroczny Rycerz powstaje), Corey Stoll (Dziedzictwo Bourne’aO północy w Paryżu), Kevin Bacon (Apollo 13Rzeka tajemnic), Adam Scott (Sekretne życie Waltera Mitty, serial Parks and Recreation), Rory Cochrane (Operacja ArgoOculus) oraz David Harbour (Bogowie ulicy007 Quantum of Solace). Reżyserem filmu jest Scott Cooper (Szalone serceZrodzony w ogniu), który nakręcił film w oparciu o scenariusz Jeza Butterwortha (Na skraju jutraGet on Up). Światowa premiera Black Mass zaplanowana została na 17 września tego roku, a w Polsce produkcja zadebiutuje dzień później.

podobne treści