film

Nie boję się umrzeć. Zwiastun The Revenant z udziałem DiCaprio i Hardy’ego

Wielu widzów uważa, że jednym z aktorów, którzy już dawno zasłużyli sobie na Oscara, a nigdy go nie otrzymali, jest Leonardo DiCaprio. Być może po czterech nominacjach w końcu przyjdzie pora i na uwielbianego Amerykanina: w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun produkcji The Revenant, w którym DiCaprio wystąpi obok Toma Hardy’ego, a reżyserem jest ubiegłoroczny laureat najważniejszej statuetki za scenariusz, reżyserię i najlepszy film roku – Alejandro González Iñárritu:

 

Oparty na prawdziwych wydarzeniach, The Revenant opowiada historię epickiej podróży i próby przetrwania jej. Podczas ekspedycji, której celem było odkrycie dzikich zakątków Ameryki, legendarny odkrywca Hugh Glass (DiCaprio) został brutalnie zaatakowany przez niedźwiedzia i pozostawiony na pastwę losu przez swoich towarzyszy podróży, z Johnem Fitzgeraldem (Hardy) na czele. Motywowany żądzą rewanżu i chęcią zobaczenia swojej rodziny, Glass przedziera się przez zimowe tereny.

Obok Toma Hardy’ego (Mad Max, Fighter) i Leonardo DiCaprio (TitanicInfiltracja), w filmie wystąpią Will Poulter (Więzień labiryntu, Millerowie), Domhnall Gleeson (Frank, Ex Machina), Paul Anderson (W potrzasku. Belfast ’71, serial Peaky Blinders), Kristoffer Joner (Babycall, Wyspa skazańców), Brendan Fletcher (88 minut, serial Pacyfik) oraz Brad Carter (Pakt z diabłem, serial Ascension). Premiera reżyserowanego przez Iñárritu (BirdmanBabel) filmu zaplanowana została na 25 grudnia tego roku. Do Polski produkcja trafi w styczniu 2016 roku.

podobne treści