film

Nic nie będzie już takie same. Zapowiedź San Andreas

Studio New Line Cinema zaprezentowało nową zapowiedź produkcji, która łączy ponownie Brada Peytona Dwayne’m Johnsonem. Artyści współpracowali ze sobą wcześniej przy produkcji Podróży na Tajemniczą Wyspę i teraz wspólnie opowiedzą nam opowieść o uskoku transformacyjnym San Andreas. Zapowiedź produkcji do zobaczenia poniżej:

 

Po tym, jak niesławny uskok San Andreas daje o sobie znać i wywołuje straszliwe trzęsienie ziemi w Kalifornii, pilot helikoptera ratunkowego (Johnson), wraz z żoną (Carla Gugino) wyruszają z Los Angeles do San Francisco na poszukiwania swojej jedynej córki (Alexandra Daddario). Ich zdradliwa podróż na północ jest tylko początkiem i kiedy myślą, że najgorsze już za nimi, najgorsze dopiero się zaczyna.

Obok Dwayne’a Johnsona (seria Szybcy i wściekliHerkules), Carli Gugino (Noc w muzeumWatchmen. Strażnicy) i Alexandry Daddario (Piła mechaniczna 3D, serial Detektyw), w produkcji występują Paul Giamatti (Szeregowiec Ryan,Iluzjonista), Ioan Gruffudd (Fantastyczna czwórkaKról Artur), Archie Panjabi (Wierny ogrodnikCena odwagi) i Hugo Johnstone-Burt (Careless Love, serial Zagadki kryminalne panny Fisher). Wyreżyserowany przez Brada Peytona (Podróż na Tajemniczą WyspęBilly Grimm) thriller trafi do Polski 4 czerwca.

podobne treści