film

Nic mnie to nie obchodzi. Zwiastun komedii The Lady in the Van

W sieci zadebiutowała pierwsza zapowiedź nadchodzącej komedii. W The Lady in the Van, produkcji opartej na prawdziwej historii wystąpi zdobywczyni Oscara, Maggie Smith, a obok znanej z roli Minerwy McGonagall w serii Harry Potter aktorki wystąpi w produkcji James Corden. Zwiastun grudniowej premiery zobaczyć można poniżej:

 

Oparta na sztuce Alana Bennetta produkcja opowiada o pannie Shepherd (Smith) ekscentrycznej, bezdomnej staruszce, z którą Bennett zaprzyjaźnił się w latach siedemdziesiątych i pozwolił jej zaparkować dom na kółkach na swoim podjeździe.

Obok Maggie Smith (Pełnia życia panny Brodie, Suita kalifornijska) i Jamesa Cordena (Tajemnice lasu, Trzej muszkieterowie 3D), w filmie wyreżyserowanym przez Noicholasa Hytnera (Czarownice z Salem, Światła sceny) wystąpią Dominic Cooper (Dracula Historia Nieznana, Need for Speed), Frances de la Tour (Księga ocalenia, Alicja w Krainie Czarów) oraz Jim Broadbent (Iris, Arlas Chmur). Komedia zadebiutuje w brytyjskich kinach 13 listopada, nie wiadomo jednak, kiedy produkcja pojawi się w Polsce.

podobne treści