news

Need For Speed Shift 2 Unleashed oficjalnie zapowiedziany

Electronic Arts ogłosiło plany wydania gry Shift 2 Unleashed, kolejnej odsłony dobrze wszystkim znanej wyścigowej serii Need for Speed.

Premierowy trailer Shift 2 Unleashed znajdziecie jako bonus w mającej trafić za kilka dni na półki sklepów grze Need for Speed Hot Pursuit. A oto, co na temat gry ma do powiedzenia Marcus Nilsson, producent wykonawczy drugiej części NFS: Shift 2:

Shift 2 Unleashed redefiniuje na nowo tematykę autentycznych wyścigów samochodowych, łącząc w sobie przypływ emocji wynikający z przemieszczania się z niesamowitymi prędkościami z ogromnym emocjonalnym ładunkiem związanym z koniecznością nieustannego konkurowania z innymi zawodnikami. Blisko współpracujemy z prawdziwymi kierowcami wyścigowymi, chcąc zawrzeć w Shift 2 Unleashed ich doświadczenia z toru i uczynić nasz produkt bardziej realistycznym.”

Shift 2 Unleashed przygotowywany jest przez firmę Slightly Mad Studios na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz pecety. [Need for Speed]

podobne treści

  • dean95

    Wygląda co najmniej (brzydko mówiąc)
    za**bi*cie.:)

  • arci-666

    ciekawe czy to naprawdę będzie tak wyglądać czy będzie tak jak z hot pursuitem że dają zje***ty trajler a gra to kompletna porażka