film

Nazywana była „klątwą faraonów”. Zwiastun The Pyramid

20th Century Fox opublikowało pierwszy zwiastun nadchodzącego pod koniec roku horroru The Pyramid. Film opowiadał będzie o grupie archeologów, która odkrywając tajemnice piramid, obudziła także coś innego. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Egipskie cuda długo straszyły niecierpliwych odkrywców, którzy odważyli się je odwiedzić. Grupa amerykańskich archeologów trafia jeszcze gorzej – odkrywając sekrety, o jakich nie śniło się nikomu, ukryte pod piramidami zdają sobie szybko sprawę z tego, że nie tylko znajdują się w pułapce, ale także są ścigani przez nadprzyrodzone siły.

W The Pyramid grają Ashley Hinshaw (Kronika, LOL), Denis O’Hare (Witaj w klubie, serial American Horror Story), James Buckley (The Inbetweeners, Charlie musi umrzeć), Amir K (Operacja Argo, The Big Bang Theory) oraz Christa-Marie Nicola (Lollipop Man, serial Zatoka serc). Reżyserem horroru jest Gregory Levasseur, autor scenariuszów do filmów Wzgórza mają oczy i Lustra. Światowa premiera The Pyramid zaplanowana jest na 5 grudnia tego roku.

podobne treści