film

Naznaczony: rodział 3 z datą premiery

Wygląda na to, że Patrick Wilson na dłużej zadomowi się w horrorach. Niedawno informowaliśmy, że Annabelle z Obecności dostanie własny film (w którym najprawdopodobniej aktor wystąpi), a teraz okazuje się, że druga seria z udziałem tego artysty ma już zaplanowaną premierę trzeciej części.

Mowa oczywiście o horrorze Naznaczony. Druga część jest właśnie w kinach, a Focus Features poinformowało świat, że Naznaczony: Rozdział 3 będzie miał premierę 3 kwietnia 2015 roku. Zarówno pierwsza jak i druga odsłona serii zostały wyreżyserowane przez Jamesa Wana, jednak nie wiadomo, czy reżyser powróci na trzecią część. Scenariusz tworzy Leigh Whannell.

W obu częściach horroru występują Patrick Wilson i Rose Byrne jako małżeństwo Lambertów, Josh i Renai, którzy wspólnie z synem Daltonem (gra go Ty Simpkins) mają pecha i ścigają ich duchy. Żadne detale odnoszące się do historii, jaka miałaby mieć miejsce w Naznaczonym: Rozdział 3 nie zostały ujawnione, wiadomo za to, że Jason Blum i Oren Peli są producentami.

Zdjęcie: Wikipedia

podobne treści