news

Naucz się skutecznie dusić przeciwnika pod okiem czarnego pasa BJJ

Trenujesz brazylijskie jiu-jitsu i chciałbyś móc przyjrzeć się na spokojnie technikom wykonywania duszeń lub zastanawiasz się, skąd bierze się popularność tej sztuki walki? Aplikacja Brazilian Jiu-Jitsu: Chokes jest właśnie dla ciebie.

Jej twórcą jest firma Mobile Black Belt, autor wielu aplikacji instruktażowych stworzonych pod nadzorem Aparecido Faria – Czarnego Pasa trzeciego stopnia, dwukrotnego mistrza świata i pięciokrotnego mistrza ojczyzny brazylijskiego jiu-jitsu, wychowanka Carlosa Gracie Jr. i głównego instruktora w Gracie Barra Rohnert Park w Północnej Karolinie. Jakby to powiedział mój i Kamila idol Robert Burneika: „nie ma lipy”.

„Profesor Bill” na filmach nakręconych techniką HD pokazuje w zwolnionym tempie i pod wieloma kątami, jak w prawidłowy sposób wykonać dwadzieścia typów duszeń przy użyciu rąk oraz różnych części gi. Zarówno posiadacze kalafiorów, jak i kompletne świeżaki znajdą w niej coś interesującego.

Brazilian Jiu-Jitsu: Chokes kosztuje 5 dolarów i jest obowiązkową pozycją dla wszystkich posiadaczy iGadzetów chcących popracować nad swoją techniką. Gorąco polecam. [iTunes]

podobne treści