grynews

Najwyżej oceniana gra 2010 roku ukaże się na PS3

Studio BioWare koncernu Electronic Arts, ogłosiło na targach GamesCom plan wydania gry Mass Effect 2 na konsolę PlayStation 3 w styczniu 2011 roku. 

Ta najwyżej oceniana produkcja 2010 roku znana jest już posiadaczom konsol Xbox 360 oraz komputerów osobistych. Edycja przeznaczona na PlayStation 3 będzie zawierała podstawowy produkt oraz wszystkie stworzone do niego dodatki, dzięki czemu będzie to idealny debiut tej gry akcji/RPG na nowej konsoli.

Gra Mass Effect 2 została wyróżniona ponad 70 maksymalnymi notami przez różne media, zyskując przychylność między innymi ze strony Associated Press, Eurogamera, MSNBC.com, G4TV, Los Angeles Times czy ocenę 10/10 polskiego magazynu CD Action. Produkcja ta stała się jednocześnie najwyżej ocenianą grą w piętnastoletniej historii studia BioWare i 28-letniej historii EA.

Mass Effect to seria gier wyróżniających się epicką i przenoszącą gracza w odległą przyszłość fabułą, oferującą szansę przemierzania galaktyki, poznawania przedstawicieli obcych ras oraz eksploracji niezbadanych planet. W grze Mass Effect 2 na PlayStation 3 użytkownicy tej konsoli będą mogli po raz pierwszy wcielić się w postać komandora Sheparda, biorąc udział w wielu niebezpiecznych misjach w różnych zakątkach galaktyki, mających na celu uchronienie ludzkości z zagładą. Połączenie intensywnej akcji z rozbudowaną fabułą, eksploracją kosmosu i zaangażowaniem się w interakcje z członkami załogi sprawi, że obcowanie z grą Mass Effect 2 będzie niezapomnianym przeżyciem.

Mass Effect 2 wydany zostanie na konsolę PlayStation 3 w styczniu 2011 roku. W niedługim czasie będzie można złożyć zamówienie przedpremierowe na grę w jednym ze sklepów internetowych: empik.com, merlin.pl, sklep.gram.pl, sklep.gry-online.pl, sklep.psxextreme.pl oraz ultima.pl. Więcej informacji na temat gry znajduje się na oficjalnej stronie http://pl.masseffect.com/ oraz www.bioworld.ea.pl

podobne treści

 • vds
 • xz
 • KuglarzSnow

  Rafi, może walnąłbyś więcej postów o fotografii np. ? Opisywanie 1600 – tnej
  gry jakoś nie powoduje u mnie szybszego tętna :-( i niestety obawiam się, że nie jestem wyjątkiem

 • kot

  jesteś wyjątkiem

 • sdc
 • KuglarzSnow

  kot – czyżby ?