film

Najtrudniejsza rozmowa rekrutacyjna? Zwiastun Kingsman: Tajne służby

20th Century Fox opublikowało nowy zwiastun nadchodzącego w przyszłym roku filmu akcji Kingsman: Tajne służby. Opowieść o przechodzącym powoli na emeryturę agencie służb specjalnych, który bierze pod swoje skrzydła aspirującego do miana agenta nowicjusza trafi do polskich kin 13 lutego 2015 roku. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Historia, którą opowie film podążać będzie śladami agenta (Colin Firth), który jest częścią tajnej organizacji szpiegowskiej. Zajmujący się rekrutacją oferuje niereformowalnemu, ale obiecującemu dzieciakowi (debiut Tarona Egertona) udział w niesamowicie ciężkim programie treningowym w momencie, kiedy w świecie wybucha panika wywołana pojawieniem się maniakalnego geniusza technologicznego.

W filmie obok Colina Firtha (Jak zostać królemSzpieg) i debiutującego na wielkim ekranie Tarona Egertona występują także Samuel L. Jackson (Avengers, Pulp Fiction), Mark Strong (SzpiegRocknRolla) oraz Michael Caine (odtwórca roli lokaja Alfreda w trylogii Mrocznego Rycerza). Reżyserem jest Matthew Vaughn (Kick-AssPrzekręt), który także współpracował z Jane Goldman (Kobieta w czerniDług) przy scenariuszu. Premiera Kingsman: Tajne służby zaplanowana jest na luty przyszłego roku.

podobne treści