newstablety

Najtańszy tablet świata od ESER


Chińczycy nie próżnują. Miernej jakości sprzęt w bardzo niskiej cenie to już właściwie ich narodowa specjalność (nie licząc kilku chlubnych wyjątków). Dokładnie w ten sam sposób można pokrótce scharakteryzować bardzo tani i nieszczególnie zachwycający, chiński 7-calowy tablet ESER.

Urządzenie będzie niebawem dostępne na półkach w swej miliardowej ojczyźnie w zapierającej dech w piersiach cenie około 318 yuanów (mniej więcej 50 dolarów).

Co oczywiste – tak tani tablet nie może być wyposażony w nie wiadomo jak zdumiewający sprzęt. Chyba, że negatywnie. Jego specyfikacja, obejmująca: jednordzeniowy chipset Allwinner A10 ARM Cortex-A8, procesor graficzny Mali 400, kamerę, OS w postaci starzejącego się już Androida 2.3 Gingerbread, 4GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, a także 512MB pamięci operacyjnej RAM; prezentuje się najwyżej bardzo, bardzo średnio. A nawet… no, dobra, nie ma co się pastwić.

Jeśli chcecie zdenerwować swoje dziecko, odwdzięczyć się komuś za nieudany prezent albo po prostu nie macie co robić z kasą – to idealna okazja, by coś z tym w końcu zrobić.

[shanzhaiben, slashgear]

podobne treści