news

Najnowszy All-in-One firmy MSI dla fanów wielodotykowych iMaców

Największą zauważalną od razu cechą różniącą pecety i maki jest ich wygląd, a raczej przepaść je dzieląca. Firma MSI postanowiła odrobinę ją zmniejszyć i wyprodukowała komputer, który wygląda jakby jego projektantem był sam Jony Ive.

Na szczęście nie tylko Wind Top AE2410 robi bardzo dobre wrażenie. We wnętrzu tego kombajnu znajdują się porty USB 3.0 z funkcją MSI Super Charger, która aż o 40% przyspiesza ładowanie akumulatorów wpiętych weń urządzeń – umożliwia ona nawet ładowanie ich, gdy sam komputer jest wyłączony. AE2410 może zostać wyposażony w kartę graficzną Nvidia GeForce GT540M (domyślnie Intel HD 3000), 4GB pamięci DDR3, 2,1GHz procesor Core i5  oraz dysk twardy o pojemności 1TB.

W przeciwieństwie do iMaca, Wind Top posiada 23,6-calowy ekran wielodotykowy LCD i komplet podstawowych aplikacji wykorzystujących możliwość jeżdżenia palcami po monitorze. Niestety MSI nie podało jeszcze ceny ani dostępności tego gadżetu. [MSI, Maximum PC]

podobne treści

 • Patryk Ostrowski

  Ahahah, do iMaca to mu sporo brakuje. Jedyne co tutaj widzę podobnego to przezroczysta ramka wokół ekranu skopiowana bezlitośnie z iMaca g4 :) Reszta designu woła o pomstę do nieba.

 • sdfsfs

  nie wiem kiedy wyszedł iMac g4 ale przezroczystą ramkę to ja już widziałem z rok temu we wcześniejszym modelu MSI

 • Anonim

  Ten komputer zdecydowanie nie jest zrobiony, tak jak Jony Ive projektuje.
  Jego zaprojektowane gadżety wyglądają tak, że szczęka opada. Gdyby nie Ive to iPhone’ów, iPad’ów i iMac’ów nie kupowałoby tyle osób, lecz geek’owie na pewno.