wtf

Najlepszy sposób na pozbycie się domu? Przejedź przez niego wozem bojowym

Proste rozwiązania zazwyczaj są najskuteczniejsze. A mało który budynek mieszkalny jest w stanie oprzeć się kilkunastu tonom rozpędzonej stali. A jeżeli budynek jest drewniany, tak jak ten dom w Minnesocie, wynik spotkania jest raczej przesądzony. Rozbiórka w stylu Drive-A-Tank.

Wbrew pozorom nie jest to nagranie z nieudanych manewrów gwardii narodowej. Tamtejsza firma Drive-A-Tank, która wynajmuje ludziom czołgi by mogli sobie nimi pojeździć, została wynajęta przez właścicieli tego domu do przeprowadzenia rozbiórki. Jak widać na powyższych ujęciach, rozbiórka poszła szybko i sprawnie – rozjechanie 150 letniego drewnianego domu zajęło kierowcy pojazdu pancernego niecałe 20 minut.

„Zapłać, a naszymi czołgami zniszczymy wszystko co chcesz,” powiedziała MarKessa Baedke-Petersen, koordynatorka eventu z ramienia Drive-A-Tank. Brzmi pięknie, jednak najpierw należy dokonać pewnych przygotowań: „Musieliśmy wypełnić piwnicę piaskiem, ponieważ nie chcielibyśmy, żeby pojazd utknął. Musieliśmy także najpierw odciąć dopływ wody i elektryczności,” powiedziała Baedke-Petersen.

Dla zainteresowanych – pojazdem, który radośnie przejechał przez dom na nagraniu, był brytyjski transporter opancerzony FV432 Trojan, ale Drive-A-Tank posiada na stanie także czołgi oraz inną broń pancerną. Wszystkie służyły wcześniej w brytyjskiej armii a teraz można wynająć je do rozjeżdżania domów czy samochodów.

[YouTube via Huffington Post, Drive-A-Tank]

podobne treści