film

Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Nowe zapowiedzi Sinister 2

Blumhouse Productions zaprezentowało kilka nowych reklam, zapowiadających zbliżającą się premierę. Sinister 2 zadebiutuje w naszych kinach pod koniec tego miesiąca, a zamiast znanych z poprzedniej części horroru Ethana Hawke Juliet Rylance w produkcji wystąpi James Ransone. Dwie zapowiedzi oraz wideo przedstawiające nową rodzinę zobaczyć można poniżej:

 

Wydarzenia w Sinister 2 dzieją się po tym, co zdarzyło się w pierwszej części horroru. Fabuła skupi się na matce i jej dziewięcioletnich bliźniakach, któzy znajdują się w przedmiejskim domu, naznaczonym przez śmierć.

Obok Jamesa Ransone (Sinister, serial Prawo ulicy) w produkcji stworzonej na podstawie scenariusza Scotta Derricksona (Egzorcyzmy Emily RoseZbaw nas ode złego) i wyreżyserowanej przez Ciarana Foy’a (CytaledaScumbot) wystąpią Shannyn Sossamon (Obłędny rycerzKiss Kiss Bang Bang), Tate Ellington (Twój na zawszeThe Elephant King), Nicholas King (Paranormal Activity 3Wielka misja Maxa Kebble’a), Howie Johnson (IntrygantContagion – Epidemia strachu) oraz debiutantka Laila Haley. Produkcja zadebiutuje w amerykańskich kinach 20 sierpnia, a do Polski film trafi dzień później.

podobne treści