news

Najlepsze komunikaty o błędach vol. 2

Czyli te, które wciąż bawiąc uczą i ucząc bawią (ale z naciskiem jednak na bawią), a nie zmieściły się w pierwszym naszym zestawieniu.

To przecież pestka. Ledwie 38,5 tysiąca godzin, 1600 dni oraz blisko 4,5 roku. To jak duży jest ten plik?

Czasem zdarza się, że komputery mają same o sobie dość marne mniemanie i za sam błąd uważają fakt, że są bezbłędne. Co w ich postrzeganiu samych siebie zdarzać się nie powinno.

Wybór należy do ciebie. Co zamierzasz zrobić? Kontynuować i usunąć pliki zawartość dysku czy po prostu i prozaicznie usunąć zawartość dysku bez kontynuowania?

Kiedy już nawet bluescreen ci nie działa, to wiedz, że coś się dzieje. A ściślej rzecz biorąc, że twój komputer już puka do wrót Valhalli. Czyli umiera, bądź umarł na amen, mówiąc po ludzku.

Tak, jasne, najłatwiej jest przerzucić wszystko na bogu ducha winnego użytkownika.

Ale że to niby my mamy to wiedzieć?

To znaczy chyba, że to musiał być naprawdę spory błąd. O taki: SPORY BŁĄD.

Wielu użytkowników umarło z głodu przed monitorem, próbując jakoś rozwiązać ten problem. Naprawdę wielu. O tym się po prostu nie mówiło.

Zaiste, wyborny dowcip, milordzie.

Ach, gdyby to tylko było takie proste.

Nie ma to jak solidarność między urządzeniami, co wskazywałoby na to, że scenarzyści ”Terminatora” jednak mogli mieć rację, kiedyś wszystkie maszyny wejdą w sojusz, zbuntują się i uczynią z nas swoich niewolników. Ale wciąż nie wiadomo, co mamy zrobić z tym telewizorem. Przytulić go?

podobne treści