news

Najlepsze aplikacje na iPhone’a w tym tygodniu

Zapraszamy na podsumowanie najpopularniejszych aplikacji na iPhone z tego tygodnia. 

#!#photo2#!#
Nota: Nie potraficie czytać nut? To wstyd! Dzięki tej aplikacji nauczycie się wreszcie wszystkich ćwierćnutek i półnut. Dostępne za 5 dolarów.
#!#photo3#!#
Etude: Załóżmy, że dzięki poprzedniej aplikacji nauczyliście się czytać nuty. Wspaniale! Teraz czas na opanowanie kilku podstawowych utworów na tej klawiaturze na waszym iPhonie. Za jedyne 3 dolary. 
#!#photo4#!#
Transformers G1: Transfomers na iPhonie? Czemu nie! Za jedyne 3 dolary można stać się Optimusem Primem.
#!#photo5#!#
SkiFree: Legendarna gra Microsoftu już na iPhone! Dla fanów odgrzewanych staroci i ostatnich wyczynów naszych olimpijczyków z Vancouver. Do ściągnięcia za darmo.
#!#photo6#!#
Navigon MyRegion: Bardzo dobry pakiet nawigacji w cenie 25 dolarów za pakiet początkowy i 13 za kolejne – ściągajcie zanim podrożeje.
#!#photo7#!#
Zombie Smash: Zombie na iPhone? Tak! Za 2 dolary można odpierać ich ataki i radzić sobie nie gorzej niż Michael Jackson w „Thrillerze”.
#!#photo8#!#
Fox vs Duck: Najlepszy przykład na to, że najbardziej grywalne aplikacje, to te najprostsze. Uratuj kaczkę przed złym lisem za jedynego dolara. 
#!#photo9#!#
KaleidoVid: Dla tych, którzy lubili bawić się kalejdoskopem w dzieciństwie ta aplikacja to znakomity wybór. Wystarczy nakierować telefon na dowolny przedmiot czy osobę i po chwili KaleidoVid przygotuje nam z tego kalejdoskop. Jeden dolar i możemy poczuć się przed wieloma laty.
#!#photo10#!#
PayPal: Znakomity pomysł dla użytkowników iPhone’ów. Dostępny za darmo. 

#!#photo11#!#

Paper Boat Race: Wyścigi papierowych łódeczek w 3D. Wystarczy, że raz spróbujecie i nie będziecie mogli się oderwać. 

podobne treści