internet

Najgorsze adresy stron internetowych

Wszyscy wiemy, jak ważny jest dobry adres strony internetowej. Jak bolesny może być ten niefortunny – zaraz się dowiecie.
Firmy mają różne nazwy – dobre, złe oraz Apple. Czasem jednak połączenie poszczególnych członów tych nazw w adresie internetowym, bądź ich skrócenie do postaci łatwiejszej do zapamiętania pod postacią adresu URL, daje efekt co najmniej komiczny. Przykładów na to wiele, część z nich ma już zresztą walor wyłącznie historyczny, bo po zreflektownaiu swojego błędu, witryny postanowiły się przenieść. Uwaga – część z nich została przejęta przez serwisy porno. I nie ma się zresztą co dziwić…

– Firma Who represents pomagała sławom znaleźć agenta, który będzie reprezentował ich interesy. Adres: www.whorepresents.com. Co można przeczytać? Whore presents.

– Pen Island to sieciowe centrum dla zbierających długopisy, handlujących nimi, czy po prostu potrzebujących czegoś, czym można się podpisać na wypełnionym już formularzu PIT. Adres: www.penisland. Co można przeczytać? Penis land.

– Dla poszukujących terapeuty stworzono serwis Therapist Finder. Po przeczytaniu tego URL-a może zwiększyć się liczba potencjalnych pacjentów. Adres: www.therapistfinder.com. Co można przeczytać? The rapist finder.

– Experts Exchange oferuje porady i opinie doświadczonych programistów. Choć według przypadkowych ludzi, którzy spojrzą w górny pasek przeglądarki, raczej osobników doświadczonych w zupełnie innej kwestii. Adres: www.expertsexchange.com. Co można przeczytać? Expert sex change.

– Podobnie można odczytać adres witryny ułatwiającej wymianę dziecięcych ubrań, Kids Exchange. Adres: www.kidsexchange.com. Co można przeczytać? Kid sex exchange.

– Witryna Go Tahoe miała zachęcić wszystkich do przyjeżdżania nad Jezioro Tahoe w górach Sierra Nevada, na pograniczu stanów Nevada i Kalifornia. Faktycznie, może zachęcić, ale nieco inny target niż zamierzony. Adres: www.gotahoe.com. Co można przeczytać? Got a hoe.

– Dom pogrzebowy Amigone już sam w sobie ma niefortunną nazwę. Sam adres strony internetowej niewiele już zatem zmienia. Adres: www.amigonefuneralhome.com. Co można przeczytać? Am i gone funeral home.

– W Vancouver znajduje się centrum bowlingowe ”I love big Al`s”. Jego adres sugerowałby jednak, że poszukuje specyficznej klienteli. Adres: www.ilovebigals.com. Co można przeczytać? I love bi gals.

– Fundacja Children`s laughter ma, jak sama nazwa wskazuje, sprawiać, że uśmiech będzie gościł na ustach dzieci pokrzywdzonych przez los. Adres URL wskazuje dla odmiany na coś zupełnie innego. Adres: www.childrenslaughter.com. Co można przeczytać? Children slaughter.

– Master Bait & Tackle to niewielki sklep rybacki na Florydzie. Choć niektórzy mogliby pomyśleć inaczej. Adres: www.masterbaitonline.com. Co można przeczytać? Masterbait online.

– MP3s Hits to serwis z plikami mp3, jakżeby inaczej. Aczkolwiek sprawiający wrażenie, jakby stronę zakładali ludzie prawdziwie nienawidzący tego formatu. Adres. www.mp3shits.com. Co można przeczytać? MP3 shits.

– Powergen Italia to włoska firma energetyczna. Pewnie ma zaskakująco dużo wejść na swoją stronę. Adres: www.powergenitalia.com. Co można przeczytać? Power genitalia.

– ”co.ck” to adresy biznesowe firm z Wysp Cooka. Dzięki czemu powstają takie potworki jak… Adres: www.travel.co.ck. Co można przeczytać? Travel cock.

– Nie ma to jak autoironia. Filadelfijska kancelaria prawnicza Ferreth and Jobs postanowiła założyć stronę, na której potencjalnego klienta witają słowa ”Czy twój biznes jest we właściwych rękach?”. Dlaczego to zabawne? Adres: www.ferrethandjobs.com. Co można przeczytać? Ferret handjobs.

podobne treści