grynews

Najgorętsza wyścigowa produkcja na święta

Criterion Games, studio wchodzące w skład Electronic Arts, ogłosiło plany wydania limitowanej wersji gry Need for Speed Hot Pursuit, najgorętszej wyścigowej produkcji tegorocznego okresu świątecznego. 

Need for Speed Hot Pursuit to dynamiczne pościgi policyjne podane we współczesnej formie. Limitowana edycja będzie zawierała sześć wyjątkowo szybkich pojazdów, których gracz będzie mógł używać do wygrywania wyścigów oraz ścigania się z przyjaciółmi od razu po rozpakowaniu i uruchomieniu produktu.

Need for Speed: Hot Pursuit w wersji limitowanej zaoferuje sześć egzotycznych maszyn, a są to Alfa Romeo 8C Competizione, Ford Shelby GT500, Audi TT RS Coupé, Chevrolet Camaro SS, Porsche Cayman S oraz Dodge Challenger SRT8. Warto dodać, że Alfa Romeo 8C Competizione i Ford Shelby GT500 znajdą się wyłącznie w wersji limitowanej i nabycie ich w żaden inny sposób nie będzie możliwe. Pozostałe samochody z tej edycji, a więc Audi TT RS Coupé, Chevrolet Camaro SS, Porsche Cayman S i Dodge Challenger SRT8, dostępne będą również w standardowej wersji gry, choć odblokowanie ich będzie wymagało awansowania na wyższe poziomy doświadczenia.
Natychmiastowy dostęp do obdarzonych ogromną mocą maszyn zapewni posiadaczom limitowanej edycji przewagę już od samego początku zabawy, jak również zwiększy ich szanse na wygrywanie wyścigów z udziałem przyjaciół. Jest to istotna zaleta z uwagi na ważny społecznościowy aspekt tej produkcji, zakładający rywalizowanie w wyścigach sieciowych oraz wykonywanie wyzwań z zamiarem porównywania rezultatów z wynikami uzyskiwanymi przez znajomych. W samym centrum Need for Speed Hot Pursuit znajduje się przełomowy sieciowy mechanizm Autolog, który śledzi poczynania graczy w rolach policjantów oraz piratów drogowych, wykorzystując pozyskane w ten sposób informacje do modyfikacji ich sposobu gry i podwyższania poziomu współzawodnictwa. Dysponowanie najszybszymi modelami aut pozwoli graczom wyzywać znajomych na pojedynki i zawstydzać ich, uzyskując znacznie lepsze rezultaty.

Need for Speed Hot Pursuit został niedawno odznaczony prestiżową nagrodą najlepszej gry wyścigowej targów Electronic Entertainment Expo (E3), przyznaną przez Game Critics Awards. Gra wydana zostanie 19 listopada 2010 roku w Europie, ukazując się na Xboksa 360, PlayStation3 oraz na komputery osobiste. Planowana jest także edycja gry na konsolę Wii, za opracowanie której odpowiada studio Exient.

Więcej informacji na temat gry znajduje się na oficjalnej stronie http://www.needforspeed.com

podobne treści

  • nameless_1

    Może od razu tabela kodów by na starcie można było WIĘCEJ

  • Taki jeden

    co Ci w tym nie pasuje? masz kasę to kupisz wersje limitowaną… teraz producenci muszą używać takich zagrań skoro najnowsze gry ściągają się w milionach egzemplarzy z torrentów dzień przed premierą….

  • Eugeniusz1930

    A na cholierem to ja się pytam. No.