gry

Najfajniejsze pojazdy w grach wideo

Wszyscy je kochają.

Faggio, GTA

Prawdziwy skuter dla prawdziwego gangstera. Plus 20 000 punktów do fajności za nazwę.

L-P-9999 Yuri, Lost Planet

Latał, biegał, strzelał i jeszcze nazywał się jakoś tak swojsko.

Rush, Mega Man

Cyberpies będący najwierniejszym towarzyszem Mega Mana, choć niektórzy twierdzą, że kolega MM po prostu go po chamsku wykorzystywał. Tak jak wtedy, gdy przerabiał go na skuter wodny. Ale bądźmy też szczerzy – kto nie chciałby popływać sobie na robopsie?

Electro Magnetic Inline Skates, Jet Set Radio Series

Super rolki, rolki wszystkich rolek, nie tylko skrzące się miliardami iskier przy każdym ruchu, ale także bezproblemowo pokonujące grawitację. Dużo bym dał, naprawdę dużo, żeby takie mieć.

Wszelkiego rodzaju mechy

Pewnie życie byłoby zdecydowanie prostsze, gdybyśmy tylko mogli mieć gigantyczne, uzbrojone po swoje mechaniczne zęby roboty, zdolne do siania destrukcji, gdziekolwiek się nie pojawią. Mechy rządzą!

Cztery konie Apokalipsy, Red Dead Redemption

Stworzenia mityczne, które w grze Rockstara możemy ujeżdżać. Głód, Wojna, Śmierć i Zaraza mają charakterystyczne dla siebie dodatkowe umiejętności, wszystkie są też wyjątkowo twarde, ekstremalnie wytrzymałe oraz bardzo szybkie.

Invincible, World of Warcraft

Równać mogłaby się z nimi chyba tylko ta bestia. Ćśśś… Grzeczny konik.

Warthog, Halo

Z takim pojazdem korki uliczne przestałyby być problemem. Wszystko, co tylko stanęłoby na naszej drodze przestałoby być problemem.

Motocykl Shivy, Final Fantasy XIII

Wprawdzie gracz nie może go dosiąść, ale… Ale nie zmienia to faktu, że to jeden z lepiej wyglądających i fajniejszych pojazdów w grach wideo, jakie kiedykolwiek się w nich pojawiły.

podobne treści