gadżetytabletyWiadomość główna

Najfajniejsze akcesoria do iPada

Jak powszechnie wiadomo iPad, a już zwłaszcza ”nowy iPad” to absolutny ”must have” dla każdego, niezależnie od wieku, rasy, płci, poglądów politycznych, wyznania, ulubionej drużyny piłkarskiej czy koloru oczu. A my przedstawiamy wam dodatkowo cały zbiór ”masthewowych” dodatków do tego cudeńka Apple`a.

iCade

Genialna nazwa (brzmiąca prawie jak ”arcade”, co niezwykle znaczące) oraz genialne wszystko inne. ICade zabierze was i wasz tablet w nostalgiczną podróż prosto do wczesnych lat 90., kiedy to automaty do gier rządziły polskimi miastami, a zwłaszcza tymi, gdzie letnią porą zjeżdżali się koloniści. Gdy ściągniemy do tego jeszcze kilka wzorowanych na klasycznych gier z AppStore`u… Efekt murowany.

GorillaMobileYogi

Na co najczęściej narzekają użytkownicy tabletów? Na to, że korzystając ze swoich cacek często ”kończą im się już ręce”. Na pomoc pędzi GorillaMobileYogi. A właściwie to nigdzie nie pędzi, tak samo jak iPad, którego GMY dzięki dwóm niezwykle elastycznym mackom przytrzyma w miejscu. Dowolnym miejscu. Nawet jeśli miałyby to być wasze własne nogi.

Magnes na lodówkę

Potrzebujesz iPada nawet kiedy gotujesz (na przykład żeby jednym okiem zerkać na ściągnięty z sieci przepis), a przy okazji boisz się, że przypadkiem możesz go pokroić? Żaden problem! Po prostu umieść go na lodówce dzięki wielkiemu magnesowi!

USB Typewriter

Niektórzy nie lubią klawiatur na dotykowych ekranach. Niektórzy tęsknią za blaskiem dawnych dni i dotykiem solidnego metalu. Tym na odsiecz idzie Jack Zylkin i jego firma USB Typewriter. Jedną z jego podłączanych do tabletu maszyn do pisania można kupić jużo 400 dolarów, albo wysłać mu własną, jeśli ktoś takową posiada i poprosić o przeróbkę. Fakt, że połączenie dawnej i najnowszej technologii robi niesamowite wrażenie. Choć z pewnością jest bardzo nieporęczne. No spróbujcie tylko nosić coś takiego codziennie do pracy.

GuitarConnection

Cudowne urządzenie pozwalające podłączyć iPada (a także iPoda i iPhone`a) do gitary i przerobić go na mikrowzmaczniacz. A dzięki aplikacji iShred Live można też dodać do swojego brzmienia efekty, o jakich się świętej pamięci Jimiemu Hendriksowi nie śniło.

RedEye Mini


Sprytny gadżet, który po przyłączeniu pozwoli nam kontrolować dzięki iPadowi dowolne inne urządzenia sterowane przy pomocy podczerwieni: telewizory, odtwarzacze DVD, wieże i tak dalej, i tak dalej… One to rule them all!

RAM Seat-Mate

Chcesz pracować w samochodzie? Nudzisz się w korkach? Nie masz nikogo, kogo mógłbyś wozić na miejscu pasażera? To już masz – swojego iPada, dzięki RAM Seat-Mate.

podobne treści