gadżety

Najchudszy portfel dla ludzi bez grosza

Minimalizm w czystej formie – portfel Slim powinien właściwie być nazywany futerałem ponieważ służy tylko to trzymania pliku kart płatniczych i lojalnościowych. Pomimo to pomysł w oszałamiającym tempie zdobył setki inwestorów/klientów na Kickstarterze. By osiągnął wynoszące 10 tysięcy dolarów minimum potrzebne do uruchomienia produkcji, wystarczyło kilka dni, a zamówienia ciągle spływają.

Na czym polega sekret Slim, bo chyba nie na tym, że koperta jest dostępna w wielu kolorach? Otóż kieszonkę wykonano z niezwykle elastycznego materiału, więc niezależnie od tego, czy etui trzyma dwie czy dziesięć kart, trzyma je pewnie, i wszystkie pomieści.

Pomysłodawcami Slim Wallet są bracia Aaron i Erik Melander, którzy zadbali o to, by portfel nie zakłócał działania czytników RFID. Kart zbliżeniowych nie trzeba więc będzie wyjmować z kieszonki, by np. otworzyć drzwi biura lub bramki w metrze.

Kolory do wyboru to w pierwszej partii towaru: biały, czarny, kanarkowy zółty, różowy, pomarańczowy lub granatowy. Cena sztuki wynosi 25 dolarów plus 5 dolarów za międzynarodowa przesyłkę.

A osoby nadal korzystające z gotówki mogą sobie popatrzeć. [Kickstarter, Gizmag]

podobne treści