news

Najbardziej oczekiwanie przedsięwzięcie w 3D

Zapomnijcie o Avatarze, Tronie i innych filmowych ucztach dla oczu w 3D. Najważniejszym wydarzeniem roku, które bez 3D absolutnie nie wypali będzie ślub Księcia Williama i Kate Middleton.

29 kwietnia 2011 będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Ślub wnuka Elżbiety II jest aż tak ważny, że Wyspiarze otrzymają dzień wolny od pracy. Rangę wydarzenia potwierdza także chęć nakręcenia uroczystości w trójwymiarze. Czujecie potrzebę oglądania angielskiej śmietanki towarzyskiej w 3D?

Realizacją przedsięwzięcia zajmą się BBC, BSkyB i ITV. Największą przeszkodą okazuje się być duży rozmiar kamer i mały budynek, w którym odbędzie się ślub – Westminster Abbey. Dwór królewski oczekuje, że goście nie będą się czuć, jak na planie filmowym. 

Tylko liczyć, jak film zdobędzie miliard dolarów wpływów, 15 Oscarów i mnóstwo edycji na Blu-rayach. [The Telegraph, FabSugar]

podobne treści

 • cezary170

  I kto to kupi…

 • Hubert Rosiński

  Patryjoci brytyjscy, a takich chyba jest więcej niż w Polsce polskich.

 • salwix

  zdjęcie mistrz :)

 • Piotr Kowalczyk

  zdjęcie jest genialne, nie mogłem na początku opanować śmiechu. Królowa Elżbieta II wygląda jakby miała zaraz rzucić tekst w stylu: „masz jakiś problem?!” xD