gry

Nadciąga więcej żywych trupów

Wczorajszy wieczór ewidentnie sprzyjał zombie. Stacja AMC poinformowała, że ich flagowy serial, The Walking Dead, zostanie przedłużony na kolejny, piąty już sezon, a obok tego Telltale Games opublikowało pierwszą zapowiedź oczekiwanej drugiej części gry o tym samym tytule.

Oto, co wytwórnia napisała o grze The Walking Dead: Season 2:

Gra kontynuuje historię Clementine, młodej dziewczynki osieroconej przez apokalipsę nieumarłych. Mogąca polegać tylko na sobie, zmuszona została do nauczenia się, jak przetrwać w wywróconym do góry nogami świecie.

Wiele miesięcy minęło od wydarzeń z The Walking Dead: Season One i Clementine szuka schronienia. Co może jednak zwyczajne dziecko zrobić, by przeżyć, gdy życie potrafi być tak złe, jak śmierć?

Jako Clementine, zostaniesz postawiony przed wyborami, które poddają próbie morale i instynkt przetrwania. Twoje decyzje i akcje zmienią historię wokół ciebie w sequelu Najlepszej Gry Roku 2012.

Jak sądzicie? Gra dorówna poprzedniczce, czy będzie kolejną z serii nieudanych sequeli, które bazowały na popularności poprzedniej części?

podobne treści