film

Na tym świecie trzeba być sobą. Zwiastun Bez litości

W sieci zadebiutował pierwszy pełny zwiastun nowego thrillera akcji z udziałem Denzela Washingtona i Chloe Grace Moretz. Zapowiedź The Equalizer, który w Polsce dystrybuowany będzie jednak pod tytułem Bez litości, a nie, jak wcześniej informowano, Sprawiedliwy, do zobaczenia poniżej:

 

Były komandos (Denzel Washington), który kiedyś upozorował własną śmierć, by móc rozpocząć ciche i spokojne życie w Bostonie powraca z emerytury, by uratować młodą dziewczynę (Chloe Grace Moretz). Na jego nieszczęście, znalazła się ona w niewoli rosyjskiej mafii, z którymi będzie musiał stoczyć walkę na śmierć i życie, by ocalić nie tylko nastolatkę, ale także i siebie.

W Bez litości obok Denzela Washingtona (Człowiek w ogniuDzień próby) i Chloe Grace Moretz (RemakeCarrie z ubiegłego roku, Kick-Ass) grają także Marton Csokas (DługKrucjata Bourne’a), David Meunier(Piraci z Karaibów: Na krańcu świataIncredible Hulk), Allen Maldonado (Szklana pułapka 4.0Nocny pociąg z mięsem), Debra Garrett (JobsAwakening Arthur), Melissa Leo (FighterLabirynt) oraz Robert Wahlberg (InfiltracjaKontrabanda). Film w reżyserii Antouine’a Fuquy (Łzy słońcaStrzelec) trafi na ekrany polskich kin 26 września tego roku, dzień po światowej premierze produkcji.

podobne treści