film

Na to nie da się przygotować. Nowy zwiastun San Andreas

W sieci zadebiutowała nowa zapowiedź katastroficznego San Andreas, która pokazuje, jak względnie spokojne życie może w oka mgnieniu zamienić się w koszmar. Produkcja z udziałem Dwayne’a „The Rock” Johnsona, Alexandry DaddarioCarli Gugino zadebiutuje w polskich kinach już w przyszłym miesiącu, a nowy zwiastun zobaczyć można poniżej:

 

Po tym, jak niesławny uskok San Andreas daje o sobie znać i wywołuje straszliwe trzęsienie ziemi w Kalifornii, pilot helikoptera ratunkowego (Johnson), wraz z żoną (Gugino) wyruszają z Los Angeles do San Francisco na poszukiwania swojej jedynej córki (Daddario). Ich zdradliwa podróż na północ jest tylko początkiem i kiedy myślą, że najgorsze już za nimi, najgorsze dopiero się zaczyna.

Obok Dwayne’a Johnsona (seria Szybcy i wściekliHerkules), Carli Gugino (Noc w muzeumWatchmen. Strażnicy) i Alexandry Daddario (Piła mechaniczna 3D, serial Detektyw), w produkcji występują Paul Giamatti (Szeregowiec Ryan,Iluzjonista), Ioan Gruffudd (Fantastyczna czwórkaKról Artur), Archie Panjabi (Wierny ogrodnikCena odwagi) i Hugo Johnstone-Burt (Careless Love, serial Zagadki kryminalne panny Fisher). Wyreżyserowany przez Brada Peytona (Podróż na Tajemniczą WyspęBilly Grimm) thriller trafi do Polski 4 czerwca.

podobne treści