film

Na grzęzawisku znajduje się dom. Zwiastun Kobiety w Czerni: Anioł Śmierci

Studio Entertainment One opublikowało nowy zwiastun Kobiety w Czerni: Anioł Śmierci. W kontynuacji horroru sprzed dwóch lat nie wystąpi, jak miało to miejsce w pierwszej części, Daniel Radcliffe. Zamiast odtwórcy roli Harry’ego Pottera w horrorze wystąpią Hellen McCrory oraz Adrian Rawlins. Zapowiedź zaplanowanego na początek przyszłego roku filmu do zobaczenia poniżej:

 

Historia dzieje się czterdzieści lat po pierwszym spotkaniu z duchem domu Eel Marsh. Grupa dzieci, które zostały ewakuowane podczas działań wojennych w Londynie przybywa i zakłóca spokój, budząc do życia najmroczniejszego lokatora.

W przeciwieństwie do pierwszej części, tym razem widzom nie przyjdzie oglądać Daniela Radcliffe’a. Zamiast niego, w filmie zagrają odtwórcy ról Narcissy Malfoy i Jamesa Pottera w serii przygód o Harrym Potterze, Hellen McCrory (SkyfallStreetlife) oraz Adrian Rawlins (Willbur Wants to Kill HimselfPrzełamując fale). Obok nich w Aniele Śmierci wystąpią Jeremy Irvine (Czas wojnyDroga do zapomnienia), Ned Dennehy (Sherlock HolmesWładcy ognia), Oaklee Pendergast (Niemożliwe, Wer) oraz Amelia Pidgeon (3096 Tage). Światowa premiera zaplanowana jest na Nowy Rok. W Polsce produkcja zadebiutuje 2 stycznia.

podobne treści