news

Myszkulator od Canona

Czy to mysz? Czy to kalkulator? Odpowiedź brzmi: tak i owszem. Canon połączył funkcjonalność obu tych urządzeń, w efekcie czego powstał „X Mark I”.

Najnowsza krzyżówka Canona ma trzy przyciski, rolkę do przewijania i łączy się z systemami Windows oraz OS X przy pomocy standardu Bluetooth 2.0. X Mark I jest jakby zaprzeczeniem magicznego Trackpada firmy Apple i właśnie dzięki temu (lecz nie tylko) może zdobyć sobie rzecze fanów.

Oto kilka powodów innych, dla których warto rozważyć zakup gadżetu firmy Canon: możliwość zablokowania klawiszy kalkulatora przez przypadkowym naciśnięciem, jak również użycia jej jako klawiatury numerycznej w przypadku posiadania już jednej wpiętej w port USB myszy. Istnieje myszkalkulatora w dwóch wersjach kolorystycznych również należy zaliczyć do plusów.

To już drugie podejście Canona do stworzenia hybrydy wszystkoliczącego gryzonia, a wyglądał on tak: X Mark I kosztuje około 150 złotych. [Canon]

podobne treści

  • krzysztof.irc

    No i kolejny pomysł dla producentów telefonów, dioda laserowa w komórce i mamy pełnoprawną mysz a nie wodzeniem palcem po niezbyt czułym ekranie :)