news

Muzyka z komórki ratuje chłopca przed stadem wilków

Oprócz irytowania pasażerów komunikacji miejskiej, muzyka z komórki spełnia inną rolę. Chroni przed atakami wilków. Piosenka „Overcome” zespołu Creed wystraszyła zwierzęta, co uratowało życie młodemu Norwegowi.

Walter Eikrem, lat 13, wracał ze szkoły do domu w mieście Rakkestad w Norwegii. Nagle jego drogę zabiegły wilki. Młodzieniec wiedział, że ucieczka jedynie sprowokuje wilki do ataku, więc odpalił muzykę ze swojej komórki, wrzeszcząc przy tym wniebogłosy.

Traf chciał, że z głośników popłynęła piosenka „Overcome„, postgrunge’owego zespołu Creed. Wilki nie tyle się przestraszyły utworu i wrzasków dziecka, co po prostu znudziły się i odeszły. Walter wyszedł z całego zajścia bez szwanku.

Zespół Creed zapewne ma wielu wiernych fanów, ale chyba jeszcze żadnemu z nich nie ocalił życia. Może i wybór piosenki nie ma większego znaczenia, skoro wilki i tak się nie przestraszyły groźnej nuty, za to tytuł „Overcome”, po polsku „Przezwyciężać”, z pewnością pasuje to tej historii. [Der Spiegel]

podobne treści

  • lada84

    news z dupy

  • Anonim

    „odpalił muzykę z komórki”- to musiał być czad czad z aparatury co ma 1000 Wat

  • irena

    debilizm. Wilki nie atakują ludzi. Znamy tylko jeden taki przypadek i to dawno temu udokumentowany. Po co takie głupoty pisać.