film

Musisz to naprawić. Zapowiedź Steve’a Jobsa

Oparty na życiu geniusza marketingowego film trafi do kin na całym świecie jeszcze w tym miesiącu. Z okazji zbliżającej się premiery, studio Universal Pictures zaprezentowało nowy klip ze Steve’a Jobsa, dramatu, w którym tytułowa rola trafiła do Michaela Fassbendera. Zapowiedź zobaczyć można poniżej:

 

Skupiający się na tym, jak doszło do wypuszczenia trzech najważniejszych produktów i zakończony w 1998 roku premierą iMacaSteve Jobs zabierze widzów na podróż za kulisy cyfrowej rewolucji, by pokazać sylwetkę genialnego człowieka w jej środku.

W tytułowej roli zagra Michael Fassbender (Bękarty wojnyPrometeusz), a obok niego zagrają Kate Winslet (Lektor,Titanic), Seth Rogen (Pół na półSąsiedzi), Jeff Daniels (Głupi i głupszyKrwawa profesja), Katherine Waterson (Michael ClaytonByć jak Flynn) i Michael Stuhlbarg (Hugo i jego wynalazekBlue Jasmine). Film wyreżyseruje oscarowy Danny Boyle (Slumdog: Milioner z ulicyTrainspotting), który nakręci produkcję w oparciu o scenariusz innego właściciela Oscara, Aarona Sorkina (The Social NetworkMoneyball). Steve Jobs oparty stworzony został na podstawie bestsellerowej biografii założyciela Apple, napisanej przez Waltera Isaacsona. Światowa premiera zaplanowana została na 23 października tego roku, a w Polsce obraz zadebiutuje 13 listopada.

podobne treści