film

Musimy znaleźć więcej taśm. Zapowiedzi Paranormal Activity: Inny wymiar

Już w najbliższy piątek do naszych kin trafi kończący nadprzyrodzoną sagę film. Jak zapewniają twórcy, Paranormal Activity: Inny wymiar odpowie na wszystkie pytania, które do tej pory pozostawały bez odpowiedzi. W sieci pojawiło się kilka nowych reklam produkcji dystrybuowanej przez Paramount Pictures, które zobaczyć można poniżej:

 

Paranormal Activity: inny wymiar skupia się na nowej rodzinie, kamerze i pudełku taśm. Spoglądanie na swój nowy dom przez soczewkę kamery pozwala mieszkańcom zobaczyć paranormalną aktywność. Po raz pierwszy produkcja z serii Paranormal Activity będzie dostępna także w formacie 3D.

W reżyserowanym przez Gregory’ego Plotkina filmie wystąpią Nathan Brewer (CootiesCarving a Life), Katie Featherson (poprzednie części serii), Chris J. Murray (Failing Better NowBad Roomies), Brit Shaw (The Best Sex, serial Ekipa) i Ivy George (Curse of the Slender Manserial Był sobie chłopiec). Produkcja zadebiutowała już w wybranych kinach 21 października, a do Polski horror trafi przedostatniego dnia tego miesiąca.

podobne treści