film

Musimy stawić czoła rzeczywistości. Zwiastun Interstellar

Podczas Comic-Conu zadebiutowało sporo zwiastunów. Jednym z nich było wideo, zapowiadające listopadową premierę kolejnego projektu Christophera NolanaInterstellar z udziałem Matthew Mcconaughey’a. Do tej pory można było zobaczyć go po wpisaniu daty lądowania na księżycu na oficjalnej stronie produkcji, a teraz został opublikowany również na YouTube. Do zobaczenia poniżej:

 

W przyszłości, rządy i systemy ekonomiczne na całym świecie padają, trudno o dostęp do pożywienia, NASA nie istnieje, a winą obarcza się dokonania dwudziestego wieku. Tajemnicza wyrwa czasoprzestrzenna otwiera się, daje to pozostałościom po Amerykańskiej Agencji Kosmicznej szansę na zbadanie jej i zaoferowanie nadziei ludzkości. Interstellar, którego skrypt współtworzy Christopher Nolan wraz z Jonathanem Nolanem będzie opowiadał o przygodach grupy odkrywców, którzy używają nowo odkrytego tunelu czasoprzestrzennego by obejść ograniczenia podróży galaktycznych i odwiedzić odległe zakątki wszechświata.

Film oparty jest w głównej mierze na teoriach naukowych uznanego fizyka teoretycznego, Kipa Thorne, a jego premiera zaplanowana jest na 7 listopada 2014W filmie zagrają Matthew McConaughey (zdobywca tegorocznego Oscara za rolę w Witaj w klubie, Wilk z Wall Street), Anne Hathaway (Mroczny rycerz powstajeNędznicy), Jessica Chastain (Wróg numer jeden, Mama), Michael Caine (Ludzkie dzieciPrestiż), Bill Irwin (Rachel wychodzi za mążKobieta w błękitnej wodzie), Casey Affleck (Gdzie jesteś, AmandoZrodzony w ogniu), Mackenzie Foy (Obecność, obie części Zmierzch: Przed świtem) i John Lithgow (Geneza planety małp, serial Trzecia planeta od słońca).

podobne treści