film

Musimy dostać się do domu. Zapowiedź Dobrego dinozaura

Nowa produkcja Pixara zadebiutuje w kinach już za niecały miesiąc. Zbliżająca się premiera Dobrego dinozaura przyniosła nową zapowiedź animacji, której głównym bohaterem jest młody Apatozaur poszukujący swojego stada. Zapowiedź bajki, na potrzeby której swoich głosów użyczą Neil Patrick HarrisJudy Greer zobaczyć można poniżej:

 

Bajka opowiadać będzie o młodym Apatozaurze Arlo, który został oddzielony od swojego stada i teraz próbuje wrócić do rodziny. Po drodze spotyka młodego człowieka, z którym wspólnie podróżuje przez prehistoryczną Ziemię.

Swoich głosów na potrzeby produkcji użyczą Judy Greer (Kraina jutraJurassic World), Neil Patrick Harris (Zaginiona dziewczynaserial Jak poznałem waszą matkę), Bill Hader (OnaSupersamiec), Frances McDormand (FargoU progu sławy), John Lithgow (ShrekInterstellar), Lucas Neff (Amigo, serial Dorastająca nadzieja) oraz Adam Stedman(Tajemnica zielonego królestwaKraina lodu). Film reżyserowany przez debiutującego w tej roli animatora, Petera Sohna(IniemamocniGdzie jest Nemo?) trafi do polskich kin 27 listopada.

podobne treści