film

Musicie się stąd wydostać za wszelką cenę. Zapowiedź San Andreas

Nazwany na cześć uskoku transformacyjnego w Kalifornii film San Andreas dzisiejszego wieczora trafi do kin. W Polsce na produkcję z udziałem Dwayne’a Johnsona przyjdzie poczekać do początku czerwca, a aby osłodzić fanom oczekiwanie, studio Warner Bros. Pictures opublikowało nową zapowiedź katastroficznego thrillera:

 

Po tym, jak niesławny uskok San Andreas daje o sobie znać i wywołuje straszliwe trzęsienie ziemi w Kalifornii, pilot helikoptera ratunkowego (Johnson), wraz z żoną (Carla Gugino) wyruszają z Los Angeles do San Francisco na poszukiwania swojej jedynej córki (Alexandra Daddario). Ich zdradliwa podróż na północ jest tylko początkiem i kiedy myślą, że najgorsze już za nimi, najgorsze dopiero się zaczyna.

Obok Dwayne’a Johnsona (seria Szybcy i wściekliHerkules), Carli Gugino (Noc w muzeumWatchmen. Strażnicy) i Alexandry Daddario (Piła mechaniczna 3D, serial Detektyw), w produkcji występują Paul Giamatti (Szeregowiec Ryan,Iluzjonista), Ioan Gruffudd (Fantastyczna czwórkaKról Artur), Archie Panjabi (Wierny ogrodnikCena odwagi) i Hugo Johnstone-Burt (Careless Love, serial Zagadki kryminalne panny Fisher). Wyreżyserowany przez Brada Peytona (Podróż na Tajemniczą WyspęBilly Grimm) thriller trafi do Polski 4 czerwca.

podobne treści