news

Mozilla reaktywuje GRUF

Mozilla w odpowiedzi na coraz dynamiczniej rozwijający się Internet postanowiła reaktywować Grupę Roboczą Użytkowników Firmowych, czyli kolektyw ludzi odpowiedzialnych za dostarczanie kluczowych dla firmy aplikacji przy użyciu Firefoksa.

Grupa Robocza Użytkowników Firmowych (Mozilla Enterprise User Working Group) jest miejscem, w którym twórcy aplikacji w firmach, pracownicy IT oraz autorzy Firefoksa mogą wspólnie dyskutować nad pomysłami i wypracowywać najlepsze rozwiązania na wykorzystywanie Firefoksa w przedsiębiorstwach.

Dzięki GRUF łatwiej będzie można zadawać pytania oraz uzyskać informacje na temat planów Mozilli. Sama komunikacja będzie się odbywać za pomocą list dyskusyjnych, bezpośrednich spotkań oraz comiesięcznych telekonferencji.

Mozilla zapewnieniu anonimowości możliwe będzie stworzenie pola do otwartej rozmowy na temat wyzwań stojących przed firmami i proponowanych rozwiązań. Podsumowania z prowadzonych dyskusji będą publicznie dostępne, tak aby każdy mógł czerpać z nich korzyści.

Osoby zainteresowane taką współpracą z twórcą Firefoxa powinny wysłać wiadomość twórcom GRUF na adres [email protected] Pozostałe informacje znajdziecie na ich blogu. [Blog Mozilli]

podobne treści