news

Możesz sam przetestować działanie Windows Phone 7

Od dziś w salonach dwóch operatorów sieci komórkowych można zapoznać się z systemem Windows Phone 7, z samymi smartfonami: HTC Mozart oraz HD7 oraz LG Swift 7 i przy okazji zgarnąć nagrody w konkursie.

Przez cztery najbliższe dni w Warszawie w salonach Orange na ulicy Pańskiej 57/67 i Placu Konstytucji będziecie mogli pobawić się smartfonem HTC Mozart, natomiast HD7 tego samego producenta i Swift 7 od LG będą na was czekać w salonach Play w między innymi Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Łodzi.

Pełną listę miast oraz regulamin konkursu zobaczycie po kliknięciu na link w nawiasie. [Facebook, na zdjęciu: HTC Mozart]

podobne treści

  • ntmaniak

    Byłam w Wawie na Złotej. Całkiem fajna sprawa. Mój faworyt to LG.

  • elegant56

    Niestety ten system to straszna pomyłka. Wielkie klocki startowe i mikroskopijne ikonki wyboru w drugim kroku. Kompletna niekonsekwencja. System absolutnie nie przyjazny użytkownikowi prymitywny niczym dos. Historia zatoczyła koło, Microsoft zdobył rynek wizualnością swego systemu a teraz wrócił do prymitywizmu ala Worhol. Niestety system nie jest ani ładny , ani przyjazny a jego funkcjonalność przypomina Symbiana sprzed 3 lat.