film

Możemy wszystko naprawić. Zapowiedzi Witajcie we wczoraj

W sieci zadebiutowało kilka nowych reklam, promujących Witajcie we wczoraj. Projekt, nad którym pieczę sprawuje Michael Bay zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych za równo tydzień, jednak nadal nie wiadomo, kiedy produkcja pojawi się w polskich kinach. Cztery nowe zapowiedzi do zobaczenia poniżej:

 

Project Almanac podąża śladami grupy nastolatków, którzy odkrywają, że jeden z nich znalazł się na nagraniu ze swoich urodzin. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na wideo, upamiętniającym jego siódme urodziny, znajduje się nie tylko jego młodsza „wersja”, ale także ta teraźniejsza. Znajomi znajdują w zakurzonej skrzyni Almanac, projekt, który okazuje się być wehikułem czasu. Z początku użytkowanie urządzenia daje im sporo zabawy. Zabawa z czasem powoduje jednak efekt domina, który może być tragiczny w skutkach i końcem świata, jaki znamy.

W produkowanym przez Michaela Bay’a (TransformersWojownicze żółwie Ninja) filmie reżyserem będzie nowicjusz, Dean Israelite. W Project Almanac wystąpią także debiutujący na ekranie Jonny WestonSofia Black D’Elia oraz Sam Lerner. Premiera filmu zaplanowana została na 30 stycznia.

Warto wspomnieć, że podobne – tematycznie lub wizualnie – produkcje, jak chociażby Projekt X czy Kronika otwarły drogę do ogromnych karier Joshowi Trankowi (reżyser zasiądzie za kamerą jednego ze spin-offów Gwiezdnych wojen), Milesowi Tellerowi i Michaelowi B. Jordanowi (obaj wystąpią w reboocie Fantastycznej Czwórki)a także Dane’owi DeHaanowi (gwiazda Niesamowitego Spider-Mana).

podobne treści