film

Możecie osiągnąć wszystko. Zwiastun dramatu sportowego MacFarland, USA

Kevin Costner zagrał już w wielu filmach.-  Nie od dziś wiadomo jednak, że najlepiej czuje się i najlepiej pasuje do ról w dramatach sportowych – wystarczy spojrzeć na tegoroczny Draft Day czy kultowe już Pole marzeńW przyszłym roku zadebiutuje kolejny film z udziałem aktora w podobnej tematyce, MacFarland, USA, w którym to opowiedziana zostanie historia, jak mała drużyna atletów wyrasta na poważnych kandydatów do mistrzostwa kraju. Zwiastun dramatu do zobaczenia poniżej:

 

MacFarland, USA opowiada prawdziwą historię, w której Kevin Costner przyjmuje rolę trenera drużyny lekkoatletycznej na biednych przedmieściach. Społeczność to w większości Latynosi, co okazuje się być ich największą siłą. Gdy podopieczni odkrywają swoją tożsamość, inspiruje to nie tylko ich, ale całe społeczeństwo do walki o najwyższe cele.

Obok Kevina Costnera (Wodny światPole marzeń) w filmie grają także Morgan Saylor (Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant, serial Homeland), Maria Bello (Labirynt, Sekretne okno), Vincent Martella (seriale The Walking Dead oraz Fineasz i Ferb), Elsie Fisher (Jak ukraść księżyc, Minionki rozrabiają), Daniel Moncada (Sabotage, Dead End) oraz Mariann Gavelo (Casa de mi Padre, Bachelor Party 2: The Last Temptation). Premiera filmu reżyserowanego przez Niki Caro (Jeździec wielorybów, 42 One Dream Rush) zaplanowana została na 20 lutego przyszłego roku.

podobne treści