film

Możecie osiągnąć wszystko. Zapowiedź dramatu sportowego McFarland, USA

Już w najbliższą sobotę w Stanach Zjednoczonych odbędzie się światowa premiera McFarland, USA. Z okazji zbliżającej się premiery, twórcy postanowili opublikować nowy, ponad dwuminutowy klip z dramatu sportowego, opowiadającego o pewnej drużynie lekkoatletycznej. Zapowiedź produkcji z udziałem Kevina Costnera do zobaczenia poniżej:

 

MacFarland, USA opowiada prawdziwą historię, w której Kevin Costner przyjmuje rolę trenera drużyny lekkoatletycznej na biednych przedmieściach. Społeczność to w większości Latynosi, co okazuje się być ich największą siłą. Gdy podopieczni odkrywają swoją tożsamość, inspiruje to nie tylko ich, ale całe społeczeństwo do walki o najwyższe cele.

Obok Kevina Costnera (Wodny światPole marzeń) w filmie grają także Morgan Saylor (Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant, serial Homeland), Maria Bello (LabiryntSekretne okno), Vincent Martella (seriale The Walking Dead oraz Fineasz i Ferb), Elsie Fisher (Jak ukraść księżyc, Minionki rozrabiają), Daniel Moncada(SabotageDead End) oraz Mariann Gavelo (Casa de mi PadreBachelor Party 2: The Last Temptation). Premiera filmu reżyserowanego przez Niki Caro (Jeździec wielorybów42 One Dream Rush) zaplanowana została na 20 lutego.

podobne treści