newstablety

Motorola Xoom WiFi z Androidem 4.0.4


Właściciele tabletu Motorola Xoom WiFi powinni oczekiwać pojawienia się w najbliższym czasie firmowej aktualizacji jego oprogramowania. Paczka zawierać ma m.in. update OS-u urządzenia do Androida 4.0.4 oraz kilka innych, dodatkowych usprawnień.

Konkretna data ukazania się aktualizacji na razie nie jest znana. Motorola zapowiada jednak, że nastąpi to bardzo, bardzo szybko, być może jeszcze w ciągu tego tygodnia.

Poza upgradem systemu operacyjnego Xoom WiFi do Androida 4.0.4, update zapewnia też: usprawnienie ogólnej stabilizacji działania tabletu, szybszą rotację, a także poprawę jakości wyświetlanego na jego ekranie obrazu oraz ulepszenie rozpoznawania przez tablet numerów telefonicznych i kilka rozszerzeń dla obsługiwanego przezeń systemu Microsoft Exchange.

W Internecie pojawiła się już nieoficjalna wersja tej aktualizacji, którą za pośrednictwem forum XDA zamieścił na swoich łamach portal Droid-Life. Jak jednak donoszą niektórzy użytkownicy – przy próbie jej zainstalowania pojawiają się rozmaite, ostatecznie uniemożliwiające tą czynność błędy. Jeśli ktoś, mimo tego, chce spróbować, powinien zajrzeć tutaj.

[endgadget, droid-life]

podobne treści