krótka piłkanewssmartfony

Motorola: latem premiera nowej wersji smartfona Moto X

Kiedy jakiś miesiąc temu mediami wstrząsnęła wiadomość, że Lenovo jest bliskie przejęcia legendarnej Motoroli, w sieci natychmiast wybuchła lawina spekulacji dotyczących daty ewentualnej premiery smartfona nowo-powstałego tandemu. Jak się okazuje ta prawdopodobnie nastąpi już w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Jak za pośrednictwem swego oficjalnego konta na Twitterze poinformował jeden z przedstawicieli Motoroli, nowa wersja smartfona Moto X powinna trafić na rynek już pod koniec tegorocznego lata. Niestety – choć to i tak sporo – firma nie pokusiła się o ujawnienie żadnych dodatkowych informacji dotyczących dotyczących np. wyglądu czy też specyfikacji urządzenia. Jeśli uda jej się stworzyć smartfon lepszy od oryginalnego Moto X, nowa słuchawka ma szanse zyskać miano prawdziwego hitu.

Gwoli przypomnienia – już wczoraj informowaliśmy, że inżynierowie Motoroli pracują nad przygotowaniem serii autorskich gadżetów firmy z kategorii „warables”. Zgodnie z deklaracjami jej przedstawicieli, pierwsze elementy elektronicznej biżuterii sygnowanej logo Lenovo i Motoroli (albo wyłącznie jednej z firmy) trafią do sklepów jeszcze w pierwszej połowie tego roku. Wszystko wskazuje, na nowy smartfon przyjdzie nam poczekać przynajmniej kilka miesięcy dłużej.

Źródło: Engadget.com / Źródło grafiki: ibnlive.in.com

podobne treści