film

Moje życie to ogień i krew. Zwiastun Mad Max: Na drodze gniewu

Po blisko trzydziestu latach od ostatniej części kultowej już sagi o samotniku w post-apokaliptycznym świecie w kinach zadebiutuje kontynuacja klasyku. Zamiast Mela Gibsona w tytułowej roli, w najnowszej odsłonie, Mad Max: Na drodze gniewu zagra Tom Hardy. Zapowiedź czwartej już części do zobaczenia poniżej:

 

Mad Max: Fury Road to post-apokaliptyczna opowieść o najbardziej niedostępnych zakątkach naszej planety – o pustyni, na której ludzkość zostaje złamana i zdecydowana większość ludzkości walczy już tylko o przetrwanie. W świecie tym żyje dwójka rebeliantów, którzy mogą być w stanie przywrócić potrzebny porządek. Max, człowiek, który od prowadzenia rozmów woli uskuteczniać czyny, szukający spokoju ducha po tym, jak stracił żonę i córkę w następstwie apokalipsy. Jest także Furiosa, kobieta, która uważa, że jej jedyną szansą na przetrwanie jest ucieczka z piaszczystej krainy do rodzinnego miasta.

W kontynuacji hitowej sagi wystąpią obok Toma Hardy’ego (Gangster, Mroczny rycerz powstaje) i Charlize Theron (Monster,Prometeusz) grają także Nicholas Hoult (Wiecznie żywyBył sobie chłopiec), Hugh Keays-Byrne (grał w pierwszej odsłonie Mad Max), Nathan Jones (TrojaConan Barbarzyńca), Zoe Kravitz (X-Men: Pierwsza klasa1000 lat po Ziemi),Riley Keough (Magic MikeDobry doktor) i Rosie Huntington-Whiteley (Transformers: Dark of the Moon). Mad Max: Fury Road został wyreżyserowany przez George’a Millera, odpowiedzialnego za oryginalną trylogię, który również zajmuje się scenariuszem do kolejnej części z pomocą Brendana McCarthy’ego (serial ReBoot) i Nico Lathourisa (podobnie jak Hugh Keays-Byrne, grał w oryginalnym filmie). Światowa premiera zaplanowana jest na 13 maja 2015 roku.

podobne treści