news

Misja napisania oficjalnej biografii założyciela Apple pobłogosławiona przez samego Steve’a Jobsa

Steve Jobs dał nie tylko zielone światło do napisania jego biografii, lecz również zgodził się udzielić do niej wywiadu autorowi książki.

Autorem wydanej przez Simon & Schuster książki pod tytułem iSteve: The Book of Jobs jest Walter Isaacson. Przeczytamy w niej historię Steve’a Jobsa, jego rodziny i dużej części firmy Apple, czyli również jego współpracowników.Wizjoner z Cupertino na pewno wspomni kilka słów o swoich największych rywalach.

Tylko jednemu człowiekowi udało się zdobyć tak bardzo cenioną przy pisaniu biografii akceptację samego bohatera głównego książki. Isaacson współpracuje z CNN i magazynem Time, a biografia prezesa firmy Apple nie będzie pierwszą w jego dorobku. Pisał on już wcześniej o Beniaminie Franklinie i Albercie Einsteinie.

Możecie przestać myśleć o kupieniu sobie iSteve: The Book of Jobs na urodziny lub pod choinkę. Pisana od 2009 roku biografia pojawi się w sklepach dopiero na początku przyszłego roku. [ABC, Fortune, Techmeme]

podobne treści

  • mariusz3777

    tenwasziPhontotakiestraszneGOWNOnicsieztymniedazrobicdotegojesttakubogizeazwstydzJailbreakiembylcoswartateraztojestwielkienicSBSettingspojailbreakutobylapodstawarobiactyleszumuwokoltegocalegoios5mialemnadziejezezrobiciewnimkilkaciekawychfunkcjiatunicZEROwieleszumuonicadotegobateriaznikawmgnieniuokaWSTYDICHANBA