film

Miś zostaje uznany za własność Marka Wahlberga w nowym zwiastunie Teda 2

W sieci zadebiutowała nowa zapowiedź Teda 2, kontynuacji ciepło odebranej komedii z 20120 roku. Na potrzeby produkcji powrócą znani z poprzedniej części Mark Wahblerg Jessica Barth, a w roli reżysera i podkładającego głos pod tytułowego pluszaka ponownie wystąpi Seth MacFarlane. Zapowiedź produkcji, której światowa premiera odbędzie się jeszcze w tym tygodniu, zobaczyć można poniżej:

 

Po wydarzeniach z pierwszej części, Ted i Tami-Lynn chcą mieć dziecko. Jednak by kwalifikować się jako zdolny rodzic, pluszak musi udowodnić – przed sądem, a także przed samym sobą – że jest prawdziwą osobą.

Obok Marka Wahlberga (The FighterInfiltracja) i reżysera Setha MacFarlane’a (Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie, serial Family Guy) i Jessici Barth (NextDorwać Smarta), w filmie zagrają także Amanda Seyfried (Les miserables: NędznicyWyścig z czasem), Morgan Freeman (Skazani na ShawshankSiedem) i Liam Neeson (Lista SchindleraUprowadzona). Światowa premiera odbędzie się w czerwcu tego roku, jednak do Polski komedia trafi 10 lipca.

podobne treści