newssmartfony

Minidrukarka wypluwa maluśkie gazety specjalnie dla ciebie

Poranne gazety czytane na smartfonie nie szeleszczą, nie nadają się do ochrony przed deszczem ani do walki z owadami. Jednak postęp jest nieunikniony, więc jednostkom o nostalgicznym usposobieniu pozostaje rozwiązanie pośrednie.

Miniatura drukarki, która nazywa się po prostu Little Printer, drukuje przegląd informacji i wpisów zbieranych z stron informacyjnych, portali społecznościowych i innych źródeł treści, z jakich korzystamy. Mogą się tam też pojawić wiadomości, emaile, listy zakupów, dane lokalizacyjne, itp. Do kompilacji treści służy specjalna aplikacja, która ma designerskie zacięcie. „Minigazeta” cieszy więc nie tylko spersonalizowaną treścią, ale i wysmakowanym układem druku, a każdą pracę kończy emotikonem.

Nie jest potrzebne napełnianie kartridżu, ponieważ drukarka działa na światłoczuły papier. Nasza gazetka będzie drukowana na żądanie lub o ustalonej porze.

Wymyślona przez agencję projektową Berg drukareczka pojawi się z oprogramowaniem w wersji beta w przyszłym roku. Pierwsi użytkownicy będą także testerami. [Little PrinterCoudal]

podobne treści

  • agnieszkamysz85

    Fajne jako gadżet, ale czy sprawdzi się w domu? Normalna drukarka wielofunkcyjna też może wydrukować nam strony internetowe.